Pas xhirimeve të filmit, Enca nis pushimet në bregdetin luksoz

By

Përveç angazhimeve në muzikë, këtë verë Enca nisi për herë të parë edhe diçka tjetër.

Ajo provoi veten si aktore në një film me regji të Ermal Mamaqit.

Pasi xhirimet përfunduan, Enca ka gjetur pak kohë për veten.

Këngëtarja është nisur drejt një destinacioni luksoz dhe këtë e bëri të ditur përmes llogarisë së saj në Instagram.

Ajo zgjodhi bregdetin turk por nuk zbuloi akoma kush po e shoqëron.

Megjithatë, pushime të këndshme Enca!./Prive.al

Artikuj të ngjashëm