Pas suksesit të ‘Nona’, Young Zerka fillon punë për projektin e ri

By

Para disa dite Young Zerka ka qëndruar në Amerikë së bashku me Ronela Hajatin dhe Alban Skenderaj, për shkak të turneut që kanë pasur atje.

Përpos punës, artistët ditën e kanë shfrytëzuar për të vizituar vendet e bukura përtej oqeanit.

 

Studio vibezzzz. #love #studiolife #music

A post shared by YOUNG ZERKA (@youngzerka) on

Zerka edhe pse tashmë është kthyer në Shqipëri ka postuar një imazh të shkrepur në Amerikë, por lajmi qëndron tek përshkrimi që i është vënë.

Përmes saj, artisti ka paralajmëruar projektet e reja, të cilat janë realizuar në studion që ai menaxhohet, RedBox Entertainment./Prive.al

Coming up new projects full of colours…. ☄️☄️☄️ #USA #newproject

A post shared by YOUNG ZERKA (@youngzerka) on

Artikuj të ngjashëm