“Ka ardhur me shpatë në dorë për mua”, Andi flet për njohjen me Mbresën nga jashtë

By

Në Prime-n e sontëm të Big Brother VIP Kosova ka pasur një debat mes Andit, Mbresës dhe Gresës.

E ndër të tjera, Andi ka folur edhe për njohjen jashtë me Mbresën, përcjell Klankosova.tv.

“Ka ardhur me shpatë në dorë për mua”, është thënë ndër të tjera gjatë debatit.

Artikuj të ngjashëm