Megi Pojani zhvishet para kamerës së PRIVE (VIDEO)

By

Megi Pojani rrëfehet të premten në Prive.

Ajo zhvishet para kamerës dhe i thotë të gjitha.

Shumëçka rreth saj dhe jetës së saj, do të mund t’i kuptoni të premten duke filluar nga ora 22:00 në Klan Kosovva.

Mos e humbisni./Prive.al

Artikuj të ngjashëm