Pas relaksimit të masave, Ronela nuk ndalet!

By

 

I kishte respektuar udhëzimet me përpikmëri, kur daljet e saj ishin vetëm për gjëra esenciale. Mirëpo, tani kur janë relaksuar paksa masat, Ronela i është kthyer pasionit të saj.

Këngëtarja ka treguar se është duke qëndruar në studio më shumë kohë tani, ku po krijon këngët e saj që priten të publikohen së shpejti.

I fundit projekt nga artistja është “Gënjeshtar” dhe “Pare”, dy këngë të sjellura në një video./Prive.al

Artikuj të ngjashëm