Mihrije Braha i këndon Kosovës

By

Mihrije Braha ka lansuar një projekt të ri.

Përkundër projekteve të mëparshme të artistes, kjo e fundit është dedikim për Kosovën.

Kënga titullohet “Për ty Kosovë” dhe ju mund ta ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm