Ali Vefa jo më kirurg: Mësoni çfarë do të ndodh sonte tek “Doktori i mrekullive”

By

Pasi u mendua se do të ishte më mirë të largohet nga departamenti i kirurgjisë, Dr. Ali Vefa përballet me sfida të reja.

I palumtur me departamentin e ri, Aliu mundohet të jetë sërish në ekipin e Ferman.

Ndërsa, një përballje e rëndë do të ndodh mes Këvëllxhëm dhe Beliz, pas mbledhjes së bordit.

A do të ketë funde të suksesshme rastet e reja pa Aliun?

Mësoni këto, këtë mbrëmje në ora 19:00 në episodin e ri të serialit “Doktori i mrekullive”.

Këtë mbrëmje në ora 19:00 në Klan Kosova./Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm