“Besoni” kënga e re e Art Rushitit!

By

Art Rushiti disa muaj më parë debutoi me projektin e parë “Apet”.

E tashmë ka lansuar një tjetër prurje muzikore.

Kënga mban emrin “Besoni” dhe është punuar nga Deard Sylejmani e tekst të Elinel.

Videoklipi mban firmën “Cinegr8”./Prive.al

Artikuj të ngjashëm