Pas raportimeve për ndarje me Seldin, lajmërohet Mimoza Shkodra

By

Lajmi se Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu, u ndanë, bëri bujë në mediat shqiptare.

Çifti i cili e kurorëzoi dashurinë me fejesë pas pak muajsh në lidhje, thuhet se është ndarë dhe shkak ka qenë distanca.

Edhe pse nuk ka asgjë të konfirmuar, Mimoza dhe Seldi kanë fshirë të gjitha fotografitë e përbashkëta në rrjete sociale por akoma ndjekin njëri-tjetrin në Instagram.

Të dy kanë qëndruar të heshtur dhe nuk kanë bërë asnjë koment, përveç se Mimoza sapo postoi një fotografi në profilin e saj në Instagram duke mos i bërë asnjë përshkrim.

Të njëjtën gjë ka bërë edhe Seldi pak ditë më parë ku shihej në një studio muzikore por duke mos shtuar asgjë përveç imazhit të lëshuar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm