Pas publikimit të këngës së re, Butrinti merr një lajm të rëndësishëm (VIDEO)

By

Butrint Imeri publikoi dje projektin e tij më të ri me titull “Ma Cherie”.

Edhe pse kënga u vonua jashtëzakonisht shumë që nga paralajmërimi që këngëtari ka bërë, ajo u mirëprit mirë nga fansat e tij dhe vetëm për pesë orë ka arritur të mbledhë mbi 400 mijë klikime në youtube.

Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë Butrinti përmes një shkrimi në Instagram me anë të të cilit edhe ka shfrytëzuar rastin t’i falënderoj të gjithë njerëzit për mbështetjen dhe komentet pozitive që ka marrë.

Kënga është realizuar në studion e Redbox ndërkaq klipi është bërë nga Entermedia./Prive.al

View this post on Instagram

Ma Chérie is out now! Link in bio 💃

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

Artikuj të ngjashëm