Pas performancës, Selena Gomez dhe këngëtarja e njohur puthen

By

Selena Gomez dhe Julia Michaels e bënë miqësinë e tyre permanente.

Shoqe ngushta dhe bashkëpunëtore bënë tatuazhe të njëjta dhe ndanë një puthje, të gjitha brenda një nate.

Selena bëri një paraqitje të papritur gjatë shfaqjes së Julia në Los Angeles, ku ato performuan së bashku rrugën e tyre “Anxiety”.

Por ajo që morri më së shumti vëmendje dhe u bë virale, ishte puthja që ndanë në fund të performancës.

Një foto që paraqet në moment të shkëputur nga puthja, e ndau Selena Gomez në llogarinë e saj personale në Instagram.

Burimi: BuzzFeed

 

Artikuj të ngjashëm