Pas pak fillon Prime, sonte shtëpisë i bashkohen edhe 4 banorë të rinj

By

Sonte do të mbahet nata e radhës Prime e spektaklit të Big Brother VIP Kosova, nën udhëheqjen e Alaudin Hamitit dhe Jonida Vokshit.

Fifi sonte do të performojë në Big Brother VIP Kosova.

Jo një, por katër konkurentë do të hyjnë në shtëpinë më të famshme në vend.

Poashtu, në natën Prime do të keni mundësi të kuptoni edhe shumëçka tjetër, po ashtu edhe për gjendjen e Gjon Karricës. Gjithashtu, sonte shtëpisë i bashkohën edhe 4 banorë të rinj.

Mos harroni, qëndroni me Klan Kosova.

Artikuj të ngjashëm