Sonte ju pret një super spektakël i natës Prime

By

Sonte do të mbahet nata e radhës Prime e spektaklit të Big Brother VIP Kosova, nën udhëheqjen e Alaudin Hamitit dhe Jonida Vokshit.

Fifi sonte do të performojë në Big Brother VIP Kosova.

Jo një, por katër konkurentë do të hyjnë në shtëpinë më të famshme në vend.

Poashtu, në natën Prime do të keni mundësi të kuptoni edhe shumëçka tjetër, poashtu edhe për gjendjen e Gjon Karricës.

Mos harroni, qëndroni me Klan Kosova. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm