Vesa Luma niset për pushime, por i ndodh më e keqja (FOTO)

By

E çfarë mund të ishte gjëja më e keqe që do mund t’i ndodhte një pushuesi të vonë si këngëtares Vesa Luma?

Këngëtarja mezi u bë për pushime dhe kur u bë, ndodhi më e keqja për të.

Erëra të forta e trazim i detit, janë pamjet që po ia karakterizojnë pushimin asaj.

Përmes një videoje që ka publikuar në profilin e saj në Instagram, ajo shprehet e zhgënjyer për motin e keq që po ia prish ditët që kishte planifikuar t’i kalonte mirë.

“Kur vendosi unë me bo pushime”, ka shkruar këngëtarja, në këto imazhe që paraqesin një mot të ligë në bregdetin shqiptar. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm