Ilda Bejleri shfaqet më në fund, ja sa e ka ndryshuar shtatzënia

By

Prej javësh në portale përflitet pritja e ëmbël e prezantueses Ilda Bejleri.

View this post on Instagram

A post shared by ILDA BEJLERI (@ildabejleri)

Përgjatë gjithë kësaj periudhe, ajo ka qëndruar në privatësinë e saj.

Me përfundimin e programit që drejtonte, edhe postimet në rrjete sociale kanë qenë krejt të pakta.

Por, më shtatzëninë s’po e fshehë as Ilda.

Ajo ka ndarë një imazh ku duket qartazi shtimi në peshë. Duke mbajtur një gotë vere në dorë, ajo ka ‘qetësuar’ ndjekësit duke e precizuar që është vetëm një limonadë trëndafili dhe jo pije alkoolike.

Partneri i Ildës, vazhdon të mbetet misterioz. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm