Ky imazh do t’ua shkrijë zemrat: Yll Limani bashkë me Tianin e Tunës (FOTO)

By

Ai është njëri ndër miqtë më të mirë të nënës së tij.

Vogëlushi Tian, djali i këngëtares Tuna dhe instrumentistit Patris Berisha, ka kaluar disa momente në krahët e kolegut të prindërve të tij Yll Limanit.

Ylli është një djalë simpatik, që me vargjet e tij e me meloditë, ka rrëmbyer zemrat e dhjetëra vajzave.

Dhe ëmbëlsisë që të përcon fotografia e tij me Tianin e Tunës, është e parezistueshme.

Dyshja duken shumë mirë bashkë, të veshur në tuta sportive një pamje tipike për një të diele përtace si kjo e sotmja. /Prive.al

[email protected]

A post shared by Yll Limani (@ylllimani) on

Artikuj të ngjashëm