Në këto kohë karantinimi, Loredana dhe Zuna vijnë me një bashkëpunim

By

Romanca e tyre është përfolur këto kohëve të fundit, mirëpo dyshja nuk kanë preferuar të komentojnë në lidhje me këtë.

Dhe tani dyshja po vijnë me një bashkëpunim që do të publikohet shumë shpejt.

Kënga titullohet “Du Bist Mein” (Ti je e imja), një bashkëpunim ky, që siç theksojnë dy reperët, është realizuar në kushte karantine për vetëm 45 minuta.

Ky projekt do të publikohet ditën e enjte në orën 23:59. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm