Pas më shumë se një vit lidhje, aktorja e njohur ndahet nga i dashuri

By

Nina Dobrev dhe Grant Mellon janë ndarë pas më shumë se një vit lidhje raporton People.

Një burim i tha People se marrëdhënia kishte përfunduar natyrshëm dhe se të dy ishin në relacione të mira me njëri tjetrin

“Nina është gjithmonë aq e zënë me projekte të ndryshme, është e vështirë për të,” thotë burimi.

Image result for nina dobrev and grant mallon

Nuk dihet saktësisht se sa kohë ishin bashkë çifti, i cili e mbajti marrëdhënien e tyre private.

Në maj, ata u panë së bashku në Kanë, Francë, përpara Festivalit Ndërkombëtar të Filmit. Dobrev mbështillte krahët rreth qafës së Mellonit ndërsa ata putheshin.

Image result for nina dobrev and grant mallon

Dobrev më parë ishte në lidhje me aktorin Glen Powell, por u ndan në fund të vitit 2017. Ajo gjithashtu takoi për disa vjet aktorin Ian Somerhalder me të cilin luante në serialin The Vampire Diaries.

Artikuj të ngjashëm