Pas koncertit në Tiranë, Capital T organizon të dytin jashtë trojeve shqiptare

By

Koncerti i madh i Capital T-së në Tiranë do të mbahet mend shumë gjatë.

Ai është reperi i parë shqiptar që ka organizuar një koncert të tillë në sheshin e Tiranës duke krijuar një atmosferë të paharruar.

Por, ku pas Tiranës?

Në fakt, reperi ka në plan të bëjë edhe një koncert kaq të madh por jashtë trojeve shqiptare.

Në një intervistë ekskluzive për Prive, artisti tha se ai dhe ekipi i tij kanë menduar të shkojnë në Londër.

Se si i ka planet ai dhe çfarë ka menduar, i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm