E ka ditëlindjen apo e keni përvjetorin: Ja ca ide dhuratash që burrat i adhurojnë!

By

Ai është njeriu i zemrës tuaj dhe dashuria juaj për një arsye!  Prandaj goca, dhurojini dicka që t’ia dëshmoni dashurinë.

Më poshtë do të mund të gjeni një listë gjërash të cilat janë dhuratat perfekte për burrin, të dashurin apo të fejuarin tuaj.

Nga gjërat që i duhen në jetën e përditshme, deri tek ato që i duhen për zyrë:

Një set rroje

Një çantë e vogël udhëtimi (Sa t’ia zërë telefonin e kuletën në një vend)

Ca gota rakie, s’janë ide e keqe

Nje aparat digjital…

Nje bllok shenimes si ky – elegaaaant tej mase…

Nje PARFUM, eshte gjithmone zgjedhja e duhur (Vizitojeni edhe dyqanin Maison de Parfum ne Prishtine)

Artikuj të ngjashëm