Kjo është shtëpia e re super-luksoze e Afërdita Dreshajt (FOTO)

By

Pasi bëri zhurmë të madhe mediatike verën e kaluar, Afërdita Dreshaj tash e disa muaj është zhvendosur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Larg vëmendjes, ajo po shijon në qetësi jetën e saj bashkë me të dashurin Jakub Kindl dhe familjen.

E në heshtje, duket se ka risi në jetën e Afërditës.

Ajo tashmë gjendet në Miami nga ku ka postuar foto të një shtëpie super-luksoze nën diçiturën shkruhet: ‘Shtëpia e re’

Nuk dihet nëse ky objekt i ri i banimit ku do qëndroj bukuroshja është blerë apo thjesht është marrë me qera për një periudhë të caktuar.

E rëndësishme është që për aq kohë sa do jetë aty, bukuroshja ta shijoj qëndrimin. Nën diellin përvëlues të Miamit, kjo s’do koment që do ndodh. /Prive.al/

e9b903ff25d8f4c94a49bbd74df65dae3a0ee86bd7ed89d82dfa81817671382f

087ed01b9acd61a62c15e877f4ec9ec49cd5c4268c6789a219d910bcd46329f4

Artikuj të ngjashëm