Monika Salihu, së shpejti nënë për herë të parë!

By

Puntata e fundit e emisionit Prive në vete ngërtheu shumë të pathëna e disa intervista ekskluzive me figurat tona më të përfolura të momentit.

Mes shumë ‘zbulimeve’ Prive arriti të marrë vesh se edhe një tjetër këngëtare shqiptare po pret të bëhet nënë.

Bëhet fjalë për Monika Salihun, vajzën e boksierit Aziz Salihu, e cila edhe pse e pa martuar me dasmë ka kohë që bashkëjeton me dashurinë e saj, Ylber Ramadanin.

E se në çfarë faze ka arritur shtatzënia e saj si dhe detaje tjera rreth këtij procesi mund të kuptoni në videon e mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm