Heidi i bën konkurrencë Robinit në palestër (FOTO)

By

Ai është kampion boksi, por e dashura e tij, i bën konkurrencë gjatë ushtrimeve fizike.

Robin Krasniqi dhe e fejuara e tij Heidi Lushtaku, nuk ia lëshojnë njëri tjetrit rrugën kur vjen puna te palestra.

Atë që mund të bëjë Robini si boksier profesionist, e bën pa problem edhe Heidi, pa vështirësinë më të vogël.

Bukuroshja ka publikuar në profilin e saj në Instagram një video, ku shihet duhet ushtruar bashkë me të fejuarin, të cilin e cilëson si ‘trajnerin’ më të mirë. /Prive.al

The best coach ? @robin_krasniqi #abs #6pack #sport #fitness

A post shared by Heidi Lushtaku (@heidi.lushtaku) on

Artikuj të ngjashëm