Këto materiale ju presin nesër në emisionin e fundit për vitin 2020

By

Nesër nga ora 22:00 Prive vjen me edicionin e fundit për vitin 2020.

Ganimete Musliu vjen në “5 data”.

Adelina Tahiri kthehet në një intervistë ekskluzive për Prive.

Big Kik flet për Noizyn dhe OTR.

Këto e të tjera,

E premte, ora 22:00

Prive emision me Liberta Spahiun

 

Artikuj të ngjashëm