Pas fejesës, Mimoza e Seldi nisin pushimet ekzotike

By

Ishte paraqitja në plazh ajo që nxori zbuluar çiftin e ri të shoubizit shqiptar, Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu.

Në Gusht të vitit të kaluar, ata u panë bashkë në zonën e ‘Tre Ishujve’ në Ksamil.

E brenda pak muajsh shumë gjëra ndodhën për çiftin. Ata u fejuan e bënë projektin e rradhës bashkë të titulluar ‘Dashni’.

E duket se tashmë koha është për pushim!

Mimoza dhe Seldi kanë marrë rrugë drejt një destinacioni ekzotik në Republikën Domenikane për disa ditë relaksi.

Fotot nga atje nuk kanë munguar! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm