Beatrix Ramosaj përkujton babanë me një shkrim prekës

By

Këngëtarja Beatrix Ramosaj përmes një postimi në Instagram ka kujtuar babanë e saj i cili ndërroi jetë pesë vite më parë.

‘Koha fluturon shpejt. Nuk më besohet që kanë kaluar pesë vjet nga momenti kur na le. Shumë gjëra kanë ndryshuar nga ai moment por shpresoj të jesh krenar me çfarë po bëhem.

Fjalët asnjëherë nuk do të shpjegojnë se sa shumë më mungon. Do jesh gjithmonë i kujtuar.’ – ka shkruar Beatrix në foton e fëmijërisë ku shihet me babanë dhe vëllaun Albanin.

Edhe ky i fundit në një postim është rikthyer në kohë duke treguar një foto me prindërit kur ishte i vogël. /Prive.al/

https://instagram.com/p/8n8x2zicxB/

Artikuj të ngjashëm