Pas Edonës, Stresi publikisht shpreh mbështetjen e tij për një tjetër banore

By

Fituesi i Big Brother VIP Kosova 1, Stresi, ka shprehur mbështetjen e tij për Shqipen, banoren e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova.

Ai këtë e bëri të ditur me anë të një postimi në rrjetin social Instagram, duke shpërndarë një moment të Shqipes brenda shtëpisë derisa ishte duke qarë.

Shqipja në atë moment kërkonte që Vëllai i Madh t’ia lëshonte këngën e reperit “Të du mom”, dhe qante.

“Shqipe bëhu e fortë, kështu e ka Big Brother askush nuk të kupton pa e provuar”.

“E ke mbështetjen tonë”, ka qenë mbishkrimi i Stresit në këtë story.

Artikuj të ngjashëm