80€ për 100 gram mish, Elita dhe Gjiko eksplorojnë ushqimin në Japoni

By

Elita ka mbushur plot 30 pranvera dhe për të shënuar këtë ditë, Elita së bashku me Gjikon kanë udhëtuar drejt Japonisë.

Ky udhëtim vjen si një realizim i ëndrës së çiftit që po shijon në maksimum të gjitha eksperiencat që vendi aziatik ka për të ofruar.

Së fundmi të dy vizituan “Tregun e peshkut” në Japoni ku edhe pprovun shumë nga ushqimet e llojllojshme.

Shihni më poshtë videon që moderatorja ka ndarë në llogarinë e saj në TIKTOK. /Prive.al

@elitarudigjikolli A ja vlen me testu ushqime ne Fish Market ne Japoni😅? @Magjiko #Fishmarket #tsukiji #japan ♬ original sound – ElitaRudi

Artikuj të ngjashëm