Bim Bimma e thotë troç, ky është reperi më i patalentuar shqiptar (VIDEO)

By

Burim Kursani, i njohur me nofkën artistike si Bim Bimma, ishte i ftuari i Alaudin Hamitit mbrëmë në emisionin Nd’rrimi i Natës në Klan Kosova.

Si njëri ndër reperët e parë shqiptarë, që ka kontribut në krijimin e hip-hop kulturës në mesin e shqiptarëve, ai u pyet se kush është reperi më i patalentuar sipas tij!

Dhe në lojën e famshme të Hamitit “Haje ose Thuaje”, ai vendosi të tregohej brutalisht i sinqertë!

“Është Visar Shala – Skivi”, ka thënë Bim Bimma.

Ndiqeni të plotë emisionin në linkun më poshtë!

Artikuj të ngjashëm