Ditëlindja e parë e vajzës: Besnik Qaka e uron plot emocione vogëlushen e tij

By

Këngëtari Besnik Qaka, tash një vit u bë baba për herë të parë në jetë.

Nga martesa me Lolita Begollin, atij i erdhi në jetë një vajzë e cila mbanë emrin Una. Me një portret tejet të bukur nga festa e ditëlindjes, Qaka plot emocion e ka uruar vogëlushen e tij për ditëlindje duke i thënë se ajo, është njëra ndër arsyet se pse ai është i lumtur.

“Shpresoj qe te gjitha deshirat tua te te plotesohen, Te uroje qe te gjitha enderrat tua te te behen realitet, Te deshiroje cdo te mire ne jete. Mos harro sot eshte dita jote QESHU dhe kalo sa me mire te jete e mundshme ne kete dite speciale per ty. Mos harro qe ti je njera nder arsyet e lumturis time. Shume Urime per TY UNA 1!”, ka shkruar Qaka në profilin e tij në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm