Pas divorcit, Miley Cyrus ka një interes romantik të ri në jetën e saj

By

Një burim tregon ekskluzivisht për E!News se Miley Cyrus është në lidhje me bateristin e Liily, Maxx Morando. “Shumë e lumtur, Ajo po takohet me Maxx,” ndan burimi i brendshëm. “Është zyrtare mes tyre”.

Miley Cyrus, Maxx Morando

Maxx, 23, dhe Miley, 29, janë shoqëruar shumë dhe kanë miq të përbashkët, thotë një burim i dytë për E!News. “Ata janë edhe artistikë edhe kreativë, kështu që lidhen me të qenit muzikantë”, thotë burimi i brendshëm.

Në fakt, ai ishte në Majami për të mbështetur superyllin ndërsa ajo priste festën e Vitit të Ri të Miley-t për NBC.

“Ai ishte në prapaskenë me Miley dhe Pete në provat e Vitit të Ri dhe po kalonte një kohë të mirë me ta,” thotë burimi i dytë, duke shtuar, “Ata ishin të gjithë shumë miqësorë me njëri-tjetrin dhe dukej se kishin një natë të mrekullueshme.”

Fansat fillimisht spekuluan se Miley dhe Maxx ishin bashkë pasi u panë të dukeshin komod në shfaqjen e pistës së Gucci’s Love Parade, e cila u zhvillua në Walk of Fame në Hollywood në nëntor. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm