NJË ELVANË E VITEVE TË 70-TA!

By

Këngëtarja Elvana Gjata para pak dite ka qëndruar në Firence të Italisë ku ka realizuar një set fotografik.

Tema e këtij fotosesioni ishin vitet e 70-ta dhe një paraqitje e këngëtares në stilin e atëhershëm.

Atje nuk ka ikur vetëm, gjatë realizimit të këtij projekti ka qenë edhe dizenjatori Valdrin Sahiti i cili ka ndihmuar artisten në përzgjedhjen e veshjeve adekuate.

Disa fotografi nga ky sesion janë publikuar me tu kthyer Gjata nga Italia.

Aktualisht prioritet mbetet koncerti i datës 25 Prill për të cilën Elvana është impenjuar jashtëzakonisht shumë e ndërsa në anën tjetër projekti i fundit ‘Kuq e zi je ti’ ka regjistruar shifrën e afro 5 milionë shikimeve./Prive.al

View this post on Instagram

•AJO• @eugenioqose #70s

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

View this post on Instagram

Clean😊 @eugenioqose Ps:hair color by @kacilleshi

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Artikuj të ngjashëm