Zana Berisha tregon pse nuk foli rrjedhshëm në videon ku foli për Kosovën (VIDEO)

By

Miss Kosova Zana Berisha, kohëve të fundit ishte në ballinat e shtypit rozë.

Një video ku Zana foli për Kosovën, u bë virale në rrjetet sociale dhe portalet për shkak të prezantimit të saj jo të mirë për shtetin.

PRIVE realizoi një intervistë me të ku ajo tregon gjithçka çfarë ndodhi dhe pse nuk foli rrjedhshëm për shtetin e saj.

Videoja e mëposhtme ua jep përgjigjen./Prive.al

Artikuj të ngjashëm