Kartolina e Vitit të Ri nga Ledri: Tri gjenerata në një foto

By

Ndoshta fotot më të bukura që realizohen ndonjëherë janë këto të festave të fundvitit.

Dekore të bukura, ushqim e fytyra të buzëqeshura në mesin e familjes dhe më të dashurve.

E tillë është edhe fotografia e fundit që Ledri postoi në Instagram – tri gjenerata në një foto!

Foto u realizua në shtëpinë e Ledrit afër babait Agron Vula dhe gjyshit të tij producentit Sylejman Vula.

Fotoja e shkrepur kap burrat e shtëpisë mes bisedës duke qeshur, të veshur të tre në triko të njëjta.

View this post on Instagram

✌🏼🥳🎉 2020

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Për të parë më afër si duket brenda shtëpisë të Ledrit, lexoni lajmin e plotë më poshtë:

Ja si duket brenda shtëpisë së Ledri Vulës

Artikuj të ngjashëm