Parfumet e preferuara të Almedës dhe Tolgahanit mund t’i keni edhe ju

By

Në llogarinë e saj në Instagram Almeda Abazi realizoi një sesion pyetjesh dhe përgjigjesh me ndjekësit e saj.

Njekësit e saj i bënë pyetje nga më të ndryshmet – për jetën personale, për jetën në Turqi, për besimin e saj mysliman.

Të shumtë ishin ata që pyetën modelen edhe për preferencat e saj sa i përket bukurisë.

Ajo zbuloi se cili është parfumi i saj i preferuar, dhe jo vetëm, ajo tregoi edhe për parfumin e preferuar të bashkëshortit të saj aktorit Tolgahan Sayisman.

Çifti, të preferuar kanë parfumet nga Francis Kurkdijan. Almeda përdor “Amyris” Femme nga Kurkdijan, kurse Tolga përdor “Pluriel” Masculine nga e njëjta markë.

Në fakt, për ju që doni të keni parfume që nuk harrohen lehtë, ka lajme të mira.

Këto mund t’i gjeni në “Maison de Parfum” që janë shtëpia më e kërkuar e parfumeve në vend, e cila në sirtaret e tyre kanë shumë prej markave më unike të parfumerisë.

E teksa kur tani çdo lokali i është vënë çelësi për shkak të situatës globale me sëmundjen e koronavirusit, “Maison de Parfum Prishtina” vazhdon të jetë afër jush.

Gjatë kësaj periudhe, “Maison de Parfum” po funksionon me blerjet online, ku porosia vie tek dera e shtëpisë.

Madje, tashmë kanë një super ofertë në dispozicion që nuk duhet ta humbisni, lirim nga 20% deri në 50% të produkteve.

Artikuj të ngjashëm