Artistët ndër vite: Ndiqni pyetjet më pikante të Prive pa censurë!

By

Është intervista më e shkurtër e mundshme dhe ajo më interesantja.

Prive ka pasur pranë mikrofonit të vet me dhjetëra fytyra publike, artistë, këngëtarë, politikanë, modelë e sportistë, duke mos hezituar asnjëherë t’ua bëjë pyetjet më provokative.

“60 Sekonda” në Prive, është një rubrikë shumë e suksesshme që gjatë tërë kohës na ka prezantuar me një anë tjetër të të famshmëve shqiptar.

Stafi i emisionit këtë vit, ka zgjedhur disa nga momentet më të bukura të kësaj interviste me plot nga fytyrat publike në Kosovë e Shqipëri.

Ndiqni në videot e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm