Dasmë madhështore me dy tradita të ndryshme: Vello e detaje përrallore në ceremonitë e çiftit të njohur

By

Aktorja e njohur Priyanka Chopra dhe këngëtari amerikan Nick Jonas patën një martesë të madhe…

Çifti u kurorëzua nëpërmjet traditave hindu dhe krishtere javën e kaluar.

Në një intervistë të fundit, Priyanka dhe Nick folën për martesën dhe thanë se ishte ideja e Nick që të jenë dy ceremoni martese.

Ndërsa fliste për martesën, aktorja tha se ishte nervoze por sapo pa fytyrën e Nick ajo e dinte që ishte vendimi më i mirë i jetës së saj.

Më poshtë ju sjellim vide dhe foto se si u duk çifti në ditën më të rëndësishme të tyre./Prive.al

View this post on Instagram

And forever starts now… ❤️ @nickjonas

A post shared by Priyanka Chopra Jonas (@priyankachopra) on

View this post on Instagram

And forever starts now… ❤️ @nickjonas

A post shared by Priyanka Chopra Jonas (@priyankachopra) on

Artikuj të ngjashëm