Para se të lansohet dueti me Kidën, Mozzik ka plane tjera

By

Para disa ditësh, Mozzik ishte zotuar se ky vit do të ishte i tij – sepse do të sjellë vetëm hite!

“Kerkun” quhet bashkëpunimi i dytë mes Mozzikut dhe Kidës. Kjo këngë e cila tashmë është finalizuar në tërësi, do të publikohet më tre korrik dhe këtë e kanë bërë të ditur vet protagonistët përmes një fotografie të njëjtë të postuar në Instagram.

Ky bashkëpunim pritet të publikohet me datë 3 korrik. Mirëpo reperi ka planë të tjera para kësaj date.

Ai po sjell një këngë të re me titull “Madonna” i cili është realizuar me videoklip dhe do të lasnohet me datë 26 qershor. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm