‘Boma ni tel’ të shtunën për Ron’in dhe Dafinën

By

A jeni gati?

Dafina Zeqiri dhe Ron Zaiti kanë bashkuar forcat për bashkëpunimin muzikor.

“Boma ni tel” titullohet kënga që po sjell në bashkëpunim të dy artistët.

Projekti muzikor është shumë pranë finalizimit dhe do të lansohet këtë të shtunë në orën 15:00.

“Boma ni tel” është pjesë e EP-it të Ronit që do të lansohet së shpejti. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by RØN (@ronzaiti)

Artikuj të ngjashëm