Para se të bëhej muzikant, s’do e besoni çfarë punësh ka bërë Robert Berisha (VDIEO)

By

Ai ka një histori interesante për të treguar rreth jetës së tij, si një çun i lindur e i rritur në Prishtinë.

Robert Berisha që sot e njohim si këngëtar e muzikant, si fëmijë ka qenë shumë i prapë dhe këtë e tha vet në një intervistë për Prive gjatë javës që lamë pas.

Si protagonist i rubrikës “10-të gjëra që si dini”, ai rrëfeu se kishte shitur çaj për njerëzit q prisnin në radhë për të marrë derivate e po ashtu, kishte shitur edhe “pop-corn”, pranë derës së shtëpisë së tij, që të fitonte para ngase që i vogël i kishte pëlqyer paratë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm