Cila këngëtare e njohur po e shtron sot këtë iftar gjigand?!

By

Pavarësisht agjendës së ngjeshur, shumë emra të estradës profesionin që e kanë fatmirësisht nuk e kanë parë problem për të agjëruar.

Ekziston një listë e gjatë e fytyrave publike që po agjërojnë teksa Big Mama ka bërë diferencën duke organizuar një iftar gjigand.

Këngëtarja dhe prezantuesja në një prej restoranteve të Shkupit ka organizuar iftar me kolegë teksa ka qenë Shkurte Gashi ajo që ka bërë një postim para iftarit duke e falemnderuar kolegen e saj.

Mbeten të kuptohen emrat e tjerë të ftuar. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm