ME KË DO SJELL BASHKËPUNIM SKIVI?!

By

Pas këngës “High 3” antarët e labelit Bababstars kanë nisur të punojnë në projekte të ndara. E njëri prej tyre është Skivi i cili shumë shpejt do të na sjellë një produkt  veror.

Me sa duket Visari kësaj radhe më shumë po e gjenë veten tek artistet shqiptare pasi ky bashkëpunim ndodh në mes tij dhe Jonida Maliqit që duket se ajo ka qenë më e duhura për këtë prodhim muzikor./Prive.al

Artikuj të ngjashëm