Para dhe pas, ky është transformimi i fundit i Arjolës

By

Transformimet para dhe pas në grim janë ndër videot më virale në rrjete sociale.

Por, pak fytyra publike janë të gatshme që të bëhen pjesë e videove të transformimeve, për t’u shfaqur ujë e sapun, përtej filtrave dhe grimit.

Por, këtë pjesë duket të mos e këtë problem aspak aktorja e njohur Arjola Demiri.

Ajo është bërë pjesë e një transformimi të tillë realizuar nga make up artistja, Blerta Dujaku.

Yll para dhe yll pas, komplimentet për Arjolën nuk kanë munguar në mesin e ndjekësve në rrjetin social Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm