‘1000 Premtime’ të Albanit e Dalool

By

Alban Skënderaj dhe Dj Dalool kanë publikuar projektin e rradhës të përbashkët të titulluar ‘1000 Premtime’.

Ky projekt muzikor është punuar nga vetë Dalool dhe Avaxus i cili mes tjerash është marrë edhe me miksimin e projektit.

Për tekstin e kësaj këngë është përkujdesur Alban Skënderaj teksa të plotë ju ftojmë ta shikoni në videon e mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm