Rituali i Besim Dinës para nisjes së një emisioni nuk është aspak ajo që ju e prisni

By

60 sekondat e emisionit Prive, iu rezervuan Besim Dinës!

Prezantuesi i njohur shqiptar, dikur komedian, tregoi shumë gjëra për veten përmes kësaj rubrike.

Ai tregoi se cka përfshin rituali i tij para nisjes së emisionit. Dina pëlqen të dëgjojë koncertin e Mark Knoflerit sepse aty gjen inspirim.

Ndër të tjera si e komenton ai martesën, cili është vesi i tij më i keq, për çfarë arsye do ta lëshonte Kosovën dhe a është eksituar ndonjëherë në xhirimet e emisionit Oxygen.

Këto dhe shumë të tjera, mund t’i kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

 

 

 

Artikuj të ngjashëm