Pamjet e para nga videoklipi i ri i Encës (VIDEO)

By

Pas këngëve “Nashta” dhe “Rakia” të cilat patën shumë sukses, Enca është gati për lansimin e këngës së re.

Lajmin e bëri të ditur me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram, duke zbuluar se titulli i këngës është “Suavele”.

Në postimin e saj ajo publikoi pamjet e para nga videoklipi dhe mund të dëgjoni pak nga kënga e re.

“Një projekt ndryshe”, shkruan ajo duke zbuluar se videoklipi do të publikohet me datë 29 korrik. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by ENCA (@enca)

Artikuj të ngjashëm