LUANI I BLERIM XHEMAJLIT!

By

Futbollisti shqiptar Blerim Xhemajli është bërë baba për të parën herë. Ai dhe bashkëshortja e tij, Erjona djalin e pagëzuan me emrin shqiptar, Luan.

Luanin e ka pritur padurim futbollisti madje edhe golin i ka dedikuar djalit.

Fëmija i parë i Xhemajlit erdhi në jetë të shtunën, ditën kur Blerimi po mbronte në ngjyrat e Zvicrës në futboll.

Jena të gëzuar për lindjen e djalit tonë LUAN – ishte shkrimi që fubollisti bëri në rrjetet sociale.

https://instagram.com/p/xfg3gdDRuX

https://instagram.com/p/zzLUVSjRie

Artikuj të ngjashëm