Pamje nga festa e ditëlindjes së djalit të Arbana Osmanit (FOTO)

By

Djali i madh i Arbana Osmanit sot festoi ditëlindjen.

Joni mbushi plot 7 vjet jetë dhe kjo ditë s’kaloi pa festë të madhe.

Prezantuesja e njohur dhe i dashuri i saj Eduarti i përgatiten vogëlushit një ndejë me miq e shoqëri në një nga piceritë e Tiranës.

Më poshtë mund të shihni pamje nga festa të shpërndara nga Osmani./Prive.al

Artikuj të ngjashëm