Pallto si kjo që veshi Rihanna do të jenë kryefjala e kësaj vjeshte

By

Rihanna e ka hapur dollapin e vjeshtës!

Këngëtarja, 35 vjeçe, u shoqërua me një përzgjedhje të artikujve elegant të stilistëve ndërsa po shkonte për darkë në New York City të hënën.

Rihanna steps out for dinner in a grey Dries Van Noten coat, a large Bottega Veneta bag, and Balenciaga knife-heeled thigh-high boots this evening in New York City.

Rihanna – e cila mirëpriti djalin e saj të dytë në gusht – dukej e përulur me një pallto gri të zhdërvjellët Dries Van Noten, e cila ishte e lidhur në bel, dhe Pantalegging të zezë me shkëlqim Balenciaga.

Rihanna is seen on October 09, 2023 in New York City

Këngëtarja e Diamonds i shtoi veshjes së saj një ngjyrim të madh me një tufë lëkure të madhe të kuqe të errët Bottega Veneta që e futi nën krah – dhe kishte thonjtë e kuq të ndezur që të përshtateshin. /prive.al

Rihanna steps out for dinner in a grey Dries Van Noten coat, a large Bottega Veneta bag, and Balenciaga knife-heeled thigh-high boots this evening in New York City.

Artikuj të ngjashëm