“Pak unë, pak ti” thonë Motrat Mustafa (VIDEO)

By

Motrat Mustafa kanë lansuar një këngë të re.

Projekti muzikor quhet “Pak unë, pak ti” dhe është i shoqëruar me videoklip.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm